menusearch
kavarnews.ir

پیام استاندار فارس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

جستجو
۱۴۰۰/۲/۲۷ دوشنبه
(0)
(0)
پیام استاندار فارس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
پیام استاندار فارس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش کوار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس،متن پیام دکتر عنایت الله رحیمی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، روز ارج نهادن به تلاش آیینه داران ارتباط و شفافیت است.
روابط عمومی، آیینه تمام نمای رفتار سازمانی هر مجموعه است که ایجاد تفاهم و تقویت ادراک دوطرفه بین مردم و سازمان، اصلی ترین مأموریت آن، محسوب می شود؛ بنابراین، روابط عمومی برای جلب اعتماد و ایجاد تفاهم و رسیدن به اهداف، باید در اطلاع رسانی، همواره، صداقت و شفافیت را چراغ فرا راه خود قرار دهد.
   
دغدغه مندان تعالی و ترقّی جایگاه روابط عمومی باید در اوج انصاف، تجلی گر حقایق و در کمال صداقت، پرچمدار شفافیت باشند و با دقّت تمام، تلاش کنند بین سازمان و مخاطبان، فهم متقابل و حس اعتماد پدید آورند وگرنه، صِرف خبررسانی ، اشتیاق و رابطه ای حسنه را موجب نخواهد شد و قرین اقبال مردمی، نخواهد بود.  

در دنیای مدرن، فهم و درک جایگاه روابط عمومی ها از بدیهیات و از الزامات حکمرانیِ خوب و موفقیت آمیز است و تحقق این امر مهم نیز منوط به هنر و توانایی روابط عمومی هاست.
خوشبختانه در این سال ها شاهد بعضی تلاش و پیگیری های عالمانه و آگاهانه در این راستا هستیم و امید به بهبود، ما را به همراهی با نگاه حمایتی، مشتاق تر می سازد تا با تأیید نقاط قوت و نقد عیب و کاستی ها، در تقویت جایگاه رفیع روابط عمومی ها اهتمام ورزیم.

اینجانب روز ملّی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان عرصه ارتباط و روابط عمومی، تبریک و تهنیت، عرض نموده، ضمن ارج نهادن به تلاش های بی شائبه پرچمداران این عرصه خطیر، امیدوارم که روابط عمومی ها با تعهد، مسئولیت پذیری، نگاه عالمانه و رعایت اخلاق حرفه ای، در جهت ارتقای سطح تعامل سازمان ها و ادارات با مردم و رسانه ها، قرین توفیق گردند.
رحیمی – استاندار فارس

 

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر