menusearch
kavarnews.ir

کوارنیوز

جستجو
۱۱۴۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۳هزار میلیارد تومان همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد ۱۱۴۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۳هزار میلیارد تومان همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد استاندار فارس :۱۱۴۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۳هزار میلیارد تومان همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد/عملیات اجرایی ۱۰۰ پروژه جدید در دهه فجر آغاز می‌شود/بانک اطلاعاتی سرمایه گذاران فارسی های مقیم خارج از کشور در فارس راه اندازی شده است/ در چهار سال گذشته یک میلیارد و ۴۱۶ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان انجام شده است/ دلسوزان نظام سرمایه اجتماعی ، امید مردم، اعتماد و شور و نشاط مردم را نشانه نمی روند. یکشنبه دوازدهم بهمن ۹۹ استاندار فارس در آیین استانی زنگ انقلاب در مدارس استان تاکید کرد: دانش آموزان برای تداوم و تکمیل انقلاب گام‌های بلندتری بردارند استاندار فارس در آیین استانی زنگ انقلاب در مدارس استان تاکید کرد: دانش آموزان برای تداوم و تکمیل انقلاب گام‌های بلندتری بردارند استاندار فارس با اشاره به اینکه انقلاب‌ اسلامی جاوید و جهان شمول است گفت : آینده سازان جامعه وظیفه بستر سازی برای حرکت به سمت اهداف متعالی انقلاب اسلامی را دارند که زیر سایه رهبر معظم انقلاب محقق خواهد شد . یکشنبه دوازدهم بهمن ۹۹ مسئول حشد الشعبی:  یکی از عوامل انتحاری انفجار بغداد، سعودی است* مسئول حشد الشعبی: یکی از عوامل انتحاری انفجار بغداد، سعودی است* این فرمانده حشد الشعبی اظهار داشت: طبق اطلاعات درز شده یکی از عوامل انتحاری انفجار امروز در مرکز بغداد، دارای تابعیت عربستانی بود جمعه سوم بهمن ۹۹ موکب شهدای ارباب در نظر دارد روز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها،همزمان با اجتماع بزرگ فاطمیون شهرستان کوار و اربعین شهادت سرلشکر شهید حاج رسول استوار در جوار قبور مطهر شهدای گمنام خادمی و پذیرایی عزاداران این مراسم را انجام دهد موکب شهدای ارباب در نظر دارد روز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها،همزمان با اجتماع بزرگ فاطمیون شهرستان کوار و اربعین شهادت سرلشکر شهید حاج رسول استوار در جوار قبور مطهر شهدای گمنام خادمی و پذیرایی عزاداران این مراسم را انجام دهد موکب شهدای ارباب در نظر دارد روز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها،همزمان با اجتماع بزرگ فاطمیون شهرستان کوار و اربعین شهادت سرلشکر شهید حاج رسول استوار در جوار قبور مطهر شهدای گمنام خادمی و پذیرایی عزاداران این مراسم را انجام دهد
لذا از برادران و خواهران گرامی جهت کمکهای مالی و نیروی انسانی دعوت به همکاری می نماید...
جمعه بیست و ششم دی ۹۹
مروری بر زندگی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها مروری بر زندگی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها فاطِمه(س) مشهور به فاطِمهٔ زَهرا (۵ بعثت -۱۱ق)، دختر پیامبر اسلام(ص) و خدیجه کبری(س) و همسر امام علی(ع) است. او یکی از پنج تن آل عبا (اصحاب کساء) است که شیعیانِ دوازده امامی آنها را معصوم می‌دانند. امام دوم و سوم شیعیان، زینب(س) و ام‌کلثوم از فرزندان او هستند. زهرا، بَتول، سیدة نساء العالمین از جمله القاب وی و اُمّ اَبیها کنیه مشهور او است. فاطمه، تنها زن همراه پیامبر(ص) در روز مباهله با مسیحیان نجران بوده است.

سوره کوثر، آیه تطهیر، آیه مودت و آیه اطعام و احادیثی چون حدیث بَضعه در شأن و فضیلت فاطمه نازل و نقل شده‌اند. در روایات آمده است که پیامبر(ص)، فاطمه(س) را برترین زن در دو عالم معرفی کرده و خشم و خشنودی او را خشم و خشنودی خداوند دانسته است.
جمعه بیست و ششم دی ۹۹