menusearch
kavarnews.ir

آرشیو اخبار صفحه دو

جستجو
گزيده ای از اخبار روزانه آموزش و پرورش شهرستان/ اردیبهشت ۱۴۰۳ گزيده ای از اخبار روزانه آموزش و پرورش شهرستان/ اردیبهشت ۱۴۰۳ روزانه در آموزش و پرورش، از کلاس‌های درس و مدارس تا ستاد، رخدادهای بسیار زیبا، معلمانه و در یک جمله رخدادهای خوب در حال وقوع است.
روابط عمومی آموزش و پرورش، روایتگر این اقدامات زیبا است .
یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت ۰۳
در دیدار مدیر کل نوسازی صورت گرفت. در دیدار مدیر کل نوسازی صورت گرفت. پیگیری روند پروژهای در حال ساخت و نیازهای آموزشی در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ سه شنبه هجدهم اردیبهشت ۰۳ بهداشت دهان و دندان بهداشت دهان و دندان برنامه مرحله دوم وارنیش فلوراید تراپی دانش آموزان گروه هدف مدارس ابتدایی شهرستان کوار سال تحصیلی ۱۴۰۲_۱۴۰۳ دوشنبه هفدهم اردیبهشت ۰۳ مسابقات قرآن، عترت و نماز در کوار برگزار شد. مسابقات قرآن، عترت و نماز در کوار برگزار شد. منتخبین مسابقات قران، عترت و نماز تمام مدارس ابتدایی در مرحله شهرستان حضور پیدا کردند. دوشنبه هفدهم اردیبهشت ۰۳ وقتی همه خود را مدیون معلم می‌دانند... وقتی همه خود را مدیون معلم می‌دانند... تقدیر وتجلیل از فرهنگیان در مدارس شهر اکبرآباد دوشنبه هفدهم اردیبهشت ۰۳
اوقات شرعی
اذان صبح
05:54:53
طلوع خورشید
07:26:15
اذان ظهر
12:20:00
غروب خورشید
17:12:25
اذان مغرب
17:33:24
شهر
aparatgooglefacebooktwiteryou
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.