menusearch
kavarnews.ir

آرشیو اخبار صفحه شش

جستجو
برای اولین بار در کوار؛۲ نهالستان احداث می‌شود. برای اولین بار در کوار؛۲ نهالستان احداث می‌شود. مدیرجهاد کشاورزی شهرستان کوار از صدور مجوز۲ نهالستان برای اولین بار در شهرستان خبر داد و افزود مجوز این نهالستان ها در سطح ۴هکتار بر اساس بررسی کمیته فنی نهال شهرستان و با طی مراحل اداری صادر گردیده است.  یکشنبه بیست و دوم مرداد ۰۲ جلسه مدیران سه مقطع جلسه مدیران سه مقطع پروژه مهر (بازگشایی مدارس) در دستور کار جلسه مدیران سه مقطع مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوار، جلسه مدیران سه مقطع امروز یکشنبه ۲۲ / ۰۵/ ۱۴۰۲ راس ساعت ۸ صبح در سالن اجتماعات امام خامنه ای(مدظله العالی)، با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان جناب آقای رشیدی و مدیر کل جناب آقای عسکری( بصورت مجازی) برگزار گردید.
یکشنبه بیست و دوم مرداد ۰۲
بازدید از مدارس در حال ساخت شهرستان بازدید از مدارس در حال ساخت شهرستان مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن بازدید از پروژهای در حال ساخت این مدیریت و بررسی روند پیشرفت کارها بر آماده سازی برخی مدارس نوساز تا اول مهر تاکید نمود. پنج شنبه نوزدهم مرداد ۰۲ بازدید از مدارس شهرستان بازدید از مدارس شهرستان در بازدید نماینده محترم مجلس،مدیر آموزش و پرورش و برخی مسئولان شهرستان، مشکلات مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت. پنج شنبه نوزدهم مرداد ۰۲ بازدید از روند پیشرفت مسکن ملی بازدید از روند پیشرفت مسکن ملی با توجه به شواهد موجود فاز اول مسکن ملی شهرستان در حال ساخت است و پیشرفت مناسبی دارد. پنج شنبه نوزدهم مرداد ۰۲
اوقات شرعی
اذان صبح
05:54:53
طلوع خورشید
07:26:15
اذان ظهر
12:20:00
غروب خورشید
17:12:25
اذان مغرب
17:33:24
شهر
aparatgooglefacebooktwiteryou
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.